slide1
Czechowice-Dziedzice, Zacisze - Zacisze

Osiedle Zacisze to niewielkie skupisko domów przy ulicy Cichy Kącik w Czechowicach-Dziedzicach. Już sama nazwa ulicy nawiązuje do zacisznej okolicy, gdzie miłośnicy podmiejskich klimatów będą czuli się znakomicie.

 

Spokojne otoczenie nie wyklucza jednak dobrej komunikacji. Z osiedla Zacisze łatwo dostać się zarówno do centrum Czechowic-Dziedzic, jak i Bielska-Białej, ponieważ znajduje się ono na granicy tych dwóch miast. Miejsce leży nieopodal drogi krajowej nr 1, która prowadzi na północ województwa, w stronę miast aglomeracji. Kierując się z kolei na południe, można dotrzeć w Beskidy, które zachęcają masą turystycznych szlaków i atrakcji.

 

Na osiedlu Zacisze wybudowano cztery domy Arek, trzy domy Maja oraz jeden dom Michał. Pierwsze dwa modele to klasyczne domy parterowe z poddaszem użytkowym, przykryte dwuspadowym dachem. Michał to większa propozycja z urozmaiconą bryłą, przykrytą wielospadowym dachem. Każdy z domów posiada swoją działkę do indywidualnego zagospodarowania oraz stanowisko garażowe. Wszystkie domy utrzymano we współczesnej stylistyce, o czym decydują nowoczesne detale architektoniczne i wykończenie.

 

Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą i kontaktu z naszymi konsultantami, którzy chętnie udzielą informacji – zarówno związanych z samą inwestycją, jak i możliwością kredytowania zakupu.

 

Plan osiedla
na sprzedaż
w przygotowaniu
zarezerwowany/
sprzedany
Domy na sprzedaż na tym osiedlu