O nas

Na rynku budowlanym funkcjonujemy już od 1983 roku. Swoją działalność rozpoczynaliśmy od produkcji materiałów budowlanych. Drugą gałęzią naszego przedsiębiorstwa był handel najwyższej jakości drzwiami drewnianymi.

Z biegiem czasu tendencje rynkowe zmieniały się i mogliśmy stopniowo zwiększać skalę swojej działalności. Początkiem lat 90. jako pierwsi w regionie rozpoczęliśmy kompleksowe wykonawstwo domów jednorodzinnych według indywidualnych zleceń. Nauczyło nas to elastycznego podejścia do klienta – zarówno na etapie przygotowania oferty, jak i realizacji budowy. Wraz z rozwojem naszego regionu rozpoczęliśmy budowę domów według własnych projektów. Pierwszy taki budynek powstał w 1997 roku w Bielsku-Białej przy ul. Zygmunta III Wazy

Obecnie sprzedajemy zarówno domy w stanie deweloperskim, jak i pod klucz na terenach Śląska, Bielska-Białej i okolic. Zajmujemy się także kompleksowym wykonawstwem domów indywidualnych z powierzonych projektów lub budową domów z wykorzystaniem naszych projektów na działkach wskazanych przez inwestora. W przypadku decyzji o budowie z naszą dokumentacją możemy dokonywać zmian inwestorskich w zakresie funkcji danego domu.

Zawsze stawiamy na bezpośredni, serdeczny kontakt z klientem – to dewiza naszej firmy! Pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego oraz rozwiązywaniu wszelkich problemów formalnych. Nigdy nie zapominamy o dawnych klientach, traktując ich jak część historii firmy, z której wspólnie możemy być dumni! W związku z tym, w miarę możliwości, służymy także doradztwem powykonawczym.


Nasza ekipa

employee photo

Marek Zając

Majster budowy

Dołączając do firmy zamiast CV pokazał swój dom zbudowany własnymi rękami. Gra w siatkówkę.

employee photo

Adrian Miroski

Fachowiec budowlany

Najbardziej lubi wykonywać fundamenty. Mistrz w kopaniu nie tylko na budowie, ale i na boisku.

employee photo

Tomasz Miroski

Budowlaniec

Fach ma w ręku. Słońce najchętniej wita na placu budowy bo najważniejsze lubić to co się robi.

employee photo

Andrzej Zawada

Cieśla

Doświadczony fachowiec, wykonuje pokrycia dachowe. Nie wie co to lęk wysokości.

employee photo

Józef Mrowiec

Tynkarz

Rzetelny wykonawca tynków i wylewek. Człowiek na poziomie, nie tylko w pracy.

employee photo

Dawid Borgieł

Hydraulik

Oprócz tego, że fach ma w ręku to jeszcze we krwi. Nigdy nie odmawia pomocy, bo wie, że życie bez wody to nie życie.

employee photo

Barbara Góralczyk

Administracja

Mistrzyni Finansów i Rozliczeń! Jej terminowe płatności i skrupulatność zapewniają stabilność firmy. Basia jest kluczowym elementem naszego biznesowego sukcesu.

employee photo

Jacek Grzebelec

Opiekun Klienta

Ostoja firmy od 2003 roku, pasjonat enduro, który w wolnych chwilach opanowuje trasy na swoim motocyklu. Jego zaangażowanie to nasza siła napędowa!

employee photo

Marek Głąb

Założyciel i Prezes firmy

Odważny wizjoner, pasjonat aktywnego wypoczynku i dusza towarzystwa. Jego zapał inspiruje innych do osiągania nowych wysokości, zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym.

employee photo

Maciej Suchyta

Dyrektor operacyjny/ Inżynier Budownictwa

Motywator Sukcesu! Jego determinacja, wiedza i umiejętność mobilizacji zespołu, tworzą inspirującą atmosferę do osiągania celów.

employee photo

Justyna Wojsa

Administracja

Anioł Biznesu! Jej uśmiech towarzyszy profesjonalnej gotowości do pomocy Klientom na każdym etapie. Wsparcie, kompleksowa obsługa dokumentacji i dbałość o każdy detal to jej znaki rozpoznawcze.

employee photo

Mariola Kołoczek

Koordynator dz. Sprzedaży

Niezawodna Specjalistka! Od pierwszego kontaktu z Klientem do końca transakcji. Jej pasja do obsługi klienta sprawia, że każdy czuje się perfekcyjnie obsłużony.Nasze zasady

Jesteśmy tu po to, aby budować domy zgodnie z najnowszą wiedzą inżynierską! Dążymy również do budowania lojalności i zaufania klientów. Nieustannie poszerzamy swoją wiedzę i kompetencje, aby ludzie, dla których pracujemy, czuli, że mogą na nas polegać. Oferujemy im fachową pomoc oraz uczciwe warunki współpracy. Zdajemy sobie sprawę, że dom to nie tylko cztery ściany i dach. Przytulne światło, zapach porannej kawy, tupot dziecięcych stóp – to marzenie każdego z nas! Dom to miejsce, gdzie czujemy się bezpiecznie. To w nim tworzą się rodzinne wspomnienia. Ta refleksja zawsze przyświeca naszej pracy.

0

sprzedanych domów

0

metrów kwadratowych

0

wybudowanych osiedli


Nasza historia

Utworzenie firmy

Produkcja pustaków i handel materiałami budowlanymi oraz drzwiami drewnianymi.

Ukończenie pierwszej inwestycji

Kompleksowe wykonawstwo domów jednorodzinnych według zleceń klientów.

500 wybudowanych domów

Dom przy ulicy Zygmunta III Wazy w Bielsku Białej.

Rozszerzenie działalności

Budowa osiedla domów w Kozach na ulicy Świętego Walentego.

Pierwsze osiedle deweloperskie

Ukończyliśmy budowę 500 domu w ramach naszej działalności.

Ukończyliśmy budowę 500 domów w ramach naszej działalności.

Każdego dnia rozwijamy się aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Referencje

photo from gallery

Budowę wymarzonego domu powierzyliśmy firmie DOM DLA KAŻDEGO. Od pierwszego spotkania urzekł nas ich profesjonalizm i podejście do Klienta. Na każdym etapie budowy prace były wykonywane z ogromną starannością, a efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania. Podczas trwania całej inwestycji kontakt z ekipą był świetny, zawsze odpowiadali na nasze pytania oraz udzielali fachowych rad, uwzględniali w swoich pracach nasze pomysły. Polecamy firmę DOM DLA KAŻDEGO, ma bardzo duże doświadczenie, można na nich polegać. Martyna i Marcin

Martyna i Marcin Kraus, 1.07.2018

photo from gallery

Szukaliśmy wymarzonego domu od kilku lat, który spełniałby nasze wymagania, jednocześnie był położony w urokliwej lokalizacji i w miejscu, które umożliwiałoby swobodna komunikację.Już wcześniej widzieliśmy kilka osiedli, jak się później okazało wybudowanych przez firmę Dom dla Każdego.Zwróciliśmy się bezposrednio do dewelopera z zapytaniem o możliwość wybudowania interesującego nas domu. Pracownicy firmy, w tym Pan Marcin, pokazali nam kilka domów, które wzbudziły nasze zainteresowanie, w tym najbardziej nas interesujący dom Hubert. Aktualnie jesteśmy na etapie wykończenia wnętrz.Podkreślamy, iz cały proces inwestycyjny przebiegał bez najmniejszych zakłóceń, zgodnie ze sztuką budowlaną i naszymi sugestiami, które zostały w całości uwzględnione. Pracownicy firmy wykazują sie fachowością, terminowością i uczciwością. Już niedługo będziemy szczęśliwymi mieszkańcami Bielska-Białej.Polecamy firmę Dom dla Każdego każdemu kto chciałby szybko i solidnie stać sie właścicielem wymarzonego domu.

Klient domu Hubert, 12.03.2018 Bielsko-Biała

photo from gallery

Firma Dom dla każdego to firma z dużym doświadczeniem w branży budowlanej.Opinię tą potwierdza współpraca przy realizacji prac budowlanych w miejscowości Lipowa, niedaleko Żywca-wszystkie roboty zostały wykonane terminowo, solidnie, zgodnie z wiedzą techniczną,normami i obowiązującymi przepisami.Pragnę nadmienić, że wszystkie prace były prowadzone w okresie jesiennym, w górzystym terenie, niejednokrotnie przy silnych wiatrach i opadach deszczu.Prace przebiegały sprawnie i z oczekiwaną starannością. Brak uwag po roku eksploatacji.

Mieszkańcy domu w Lipowej

photo from gallery

Jesteśmy szczęśliwymi właścicielami jednego z najpiękniejszych domów wybudowanych przez firmę "Dom dla każdego" w Żorach w którym od samego początku było widać zaangażowanie, precyzyjność i doskonałość w każdym calu. Nad zakupem domu zastanawialiśmy się odkąd wyjechaliśmy na emigracje, trwało to aż 11 lat, dopóki nie zobaczyliśmy jednego tego jedynego domu! Od pierwszego kontaktu z przedstawicielami którzy wykazali się ogromnym profesjonalizmem, indywidualnym podejściem do klienta, ciepłem i gotowi do współpracy byliśmy przekonani, ze to właśnie firma "Dom dla każdego" zbuduje dom naszych marzeń! Bez problemu powierzyliśmy nasz dom będąc nadal poza granicami kraju, gdyż poczucie bezpieczeństwa i zaufanie jakie zdobyła firma "DOM DLA KAŻDEGO" jest niepodważalne! :) Dziękujemy ślicznie za każde detale i tak piękny trafiony i gustowny wystrój! Bardzo serdecznie, szczerze i z całego serca POLECAMY firmę "DOM DLA KAŻDEGO"! Z nimi jak z rodzina! :)

Magdalena i Roman, październik 2016

photo from gallery

Od samego początku naszej współpracy, firma Dom Dla Każdego odznaczała się wysokim profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do potrzeb klienta. Podczas realizacji projektu budowy domu, firma pozostawała w stałym kontakcie z nami co pozwalało na ścisłą kontrolę i wpływ na każdy szczegół realizowanych przedsięwzięć. Skutkowało to poczuciem bezpieczeństwa, które jest niezmiernie ważne przy realizacji tak poważnych inwestycji jak budowa domu. Każdy etap inwestycji był realizowany w terminie i w pełni spełniał nasze oczekiwania. Wysoka jakość usług i pozytywne relacje z klientem to na pewno jedno z wielu atutów firmy Dom Dla Każdego. Jako w pełni usatysfakcjonowani klienci polecamy usługi tejże firmy nawet najbardziej wymagającym klientom, gdyż jesteśmy pewni, że nie zostaną oni zawiedzeni.

Mieszkańcy domu Z400, Bestwina 16 grudnia 2013r.

photo from gallery

Firma Dom Dla Każdego to godny polecenia wykonawca budynków jednorodzinnych. Swoje zdanie opieram na podstawie osobistych doświadczeń ze współpracy na etapie zakupu, realizacji prac wykończeniowych oraz kontaktów w fazie po finalizacji transakcji.

Inwestor z Kóz, k. Bielska-białej, 5 listopada 2012r.

photo from gallery

Jesteśmy małżeństwem, które w pracy spędza większość dnia, dlatego samodzielna budowa domu nie wchodziła w grę. Firma Dom Dla Każdego profesjonalnie zajęła się obowiązkami związanymi z kupnem nieruchomości, abyśmy jak najszybciej mogli zamieszkać we własnym domu. Konkurencyjna cena, piękne położenie domu w Bestwinie przy ul. Witosa oraz indywidualne podejście do klienta ostatecznie przekonały nas do zakupu domu. Jeżeli marzycie Państwo o własnym domu to szczerze polecamy firmę Dom Dla Każdego.

Mieszkańcy domu przy ul. Witosa, Bestwina 5 października 2012 r.

photo from gallery

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Dom Dla Każdego. Jak większość małżeństw oboje pracujemy, więc nie mogliśmy się zdecydować w budową domu wybierając pojedyncze ekipy do poszczególnych prac oraz samodzielnie dostarczanie sprzętu i materiałów budowlanych. Dzięki bardzo kompleksowej obsłudze, Dom Dla Każdego mogliśmy szybko i szczęśliwie zamieszkać w naszym domku. Polecamy współpracę z firmą Dom Dla Każdego.

Mieszkańcy domu Vera, Bestwina 2 października 2012r.

photo from gallery

W grudniu 2011 roku zamieszkałem wraz z rodziną w domu DDK w Gostyni. Funkcjonalność pomieszczeń, przyjemna okolica, własna działka, pewne miejsce do zaparkowania i fajni sąsiedzi to główne atuty mieszkania właśnie tutaj, które teraz bardzo doceniamy. Każdemu kto chce szybko, sprawnie z profesjonalną obsługą zamieszkać w fachowo wykończonym domu polecam firmę Dom Dla Każdego.

Mieszkaniec osiedla w Gostyni, 7 września 2012r.

photo from gallery

Na początku 2013 roku kupiliśmy dom Kacper w Bielsku-Białej w stanie deweloperskim. Ta inwestycja na obrzeżach miasta pozwoli nam zamieszkać w komfortowych warunkach. Szybka i efektywna współpraca z urzędami oraz bankami pozwoliła spokojnie sfinalizować zakup. Dom Dla Każdego w dalszym ciągu doradza nam w kwestiach wykończenia budynku i aranżacji wnętrza. Jesteśmy bardzo zadowoleni z otwartej i uczciwej współpracy.

Mieszkańcy domu Kacper, Bielsko-Biała, 18 marca 2013

Przyszłość

Stale podążamy za zmieniającymi się technologiami, stawiając na pierwszym miejscu jakość i precyzję wykonania za rozsądną cenę. Nasze doświadczenie połączone z pasją procentuje coraz większym gronem zadowolonych klientów, zbliżając nas do osiągnięcia pozycji lidera na rynku regionalnym. Kluczem naszej działalności są partnerskie zasady współpracy, a filozofia i wielkość firmy pozwala nam utrzymać niemal rodzinną atmosferę, zarówno w kontaktach z inwestorami, jak i w strukturze samej firmy.

photo from gallery
photo from gallery
photo from gallery