slide1
Czechowice-Dziedzice, Widokowe - Widokowe

Nasza kolejna inwestycja zlokalizowana na ulicy Mazańcowickiej w Czechowicach-Dziedzicach.

 

To bardzo spokojna część miasta, leżąca na południowy zachód od centrum. Idealna dla osób preferujących spokój i niemal wiejskie widoki. Nietrudno będzie znaleźć tutaj zaciszne miejsca i szlaki do spacerów, a działki przynależne do oferowanych budynków, znakomicie posłużą mieszkańcom do integracji z otoczeniem. Warto podkreślić, że miejsce, pomimo swojej ustronności, jest świetnie skomunikowane z aglomeracją – ulica Mazańcowicka łączy się bowiem z krajową „jedynką” w kierunku Bielska-Białej i Katowic. Osiedle zostało nazwane Widokowym nie bez związku z rzeczywistym położeniem. W najbliższym otoczeni mamy rozległe łąki, leśne zagajniki, a na horyzoncie wyraźnie można rozpoznać pasmo Beskidów z charakterystycznymi szczytami.

 

Skupisko domów jest niewielkie i znakomicie wpasowuje się w sielski krajobraz. Inwestorzy mogą wybrać swój domu spośród dwóch par zbliźniaczonych domów Kuba i tegoż domu w zabudowie pojedynczej. Kuba to dom parterowy, przykryty dachem kopertowym, zaprojektowany idealnie dla rodziny 2+2. Pozostałe domy do dyspozycji, to trzy wolnostojące Michały. Ten dom to propozycja dla bardziej wymagających mieszkańców. Świetnie sprawdzi się jako budynek wielopokoleniowy lub wygodne mieszkanie dla rodziny 2+3. Ofertę uzupełniają dwie pary zbliźniaczonych domów Ola, które charakteryzują się nowoczesną i prostą bryłą, przykrytą dwuspadowym dachem. Ich funkcja spełni wszelkie oczekiwania rodziny 2+2.

 

Jeśli interesuje cię zamieszkanie w spokojnej, relaksującej okolicy, a jednocześnie chcesz mieć wygodny dojazd do okolicznych miast, zapoznaj się z ofertą domów na osiedlu Widokowym, w Czechowicach-Dziedzicach. 

Plan osiedla
na sprzedaż
w przygotowaniu
zarezerwowany/
sprzedany
Domy na sprzedaż na tym osiedlu