slide1
Bielsko-Biała, Rodzinne - Rodzinne

Jedną z naszych nowych inwestycji jest osiedle Rodzinne w Bielsku-Białej.

 

Do dyspozycji przyszłych mieszkańców oddane będą domy Kacper, Arek i Michał. To znakomite budynki dla wszystkich ceniących sobie prostotę i nowoczesność, nie rujnujące przy tym budżetu. Domy te przykryto dwuspadowym dachem, a ich funkcja została zaprojektowana dla rodziny 2+2 lub 2+3.

 

Ulica Bestwińska leży w północnej części miasta i charakteryzuje ją spokój przedmieścia połączony ze znakomitym dostępem do wielu sklepów i centrów handlowych. Ponadto mieszkańcy w prosty sposób dostaną się w kierunku dróg wylotowych wiodących w stronę śląskiej aglomeracji czy Krakowa. Warto dodać, że specyfika okolicy sprzyja spacerom i innym formom aktywnego spędzania wolnego czasu. Jeśli natomiast zapragniesz turystyki górskiej, bliskość szlaków beskidzkich, często zaczynających się w obrębie miasta, zapewne zaspokoi Twoje wymagania.

 

Dom dla Każdego gwarantuje solidne wykonanie budynków. Za tym zapewnieniem stoi 40-letnie doświadczenie oraz niezwykła dbałość o procesy budowlane. Obsługa klienta pozostaje zawsze priorytetem, jak to zwykle bywa w rodzinnych firmach.

 

Jeśli chciałbyś zamieszkaćw jednym z ciekawszych miast południowej Polski - zainteresuj się ofertą osiedla Rodzinnego. Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Plan osiedla
na sprzedaż
w przygotowaniu
zarezerwowany/
sprzedany
Domy na sprzedaż na tym osiedlu