slide1
Mikołów, Przyjaźni - Przyjaźni

Ulica Przyjaźni w Mikołowie, leży na przedmieściach miasta w spokojnymi cichym miejscu. Sielska okolica przypomina wiejskie klimaty, łącząc jednak walory miejskiej infrastruktury. Ulica łączy się z obwodnicą, skąd bez trudu można dostać się nie tylko do centrum Mikołowa, ale także do Gliwic, Katowic czy innych miast Śląska.

Dom dla Każdego wybudował w tej okolicy kameralne osiedle Przyjaźni z sześcioma nowymi domami. Budynki powstały według sprawdzonych projektów Maja, Michał i Kacper. Każdy z nich posiada niezależny ogródek, garaż i został wybudowany z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, które są energooszczędne i trwałe. Domy Maja zbliźniaczono garażami, a każdy z nich oferuje wygodne mieszkanie dla  rodziny 2+2 lub 2+3. Na parterze przewidziano strefę dzienną z salonem, kuchnią, łazienką i dodatkowym pokojem, gabinetem, a na poddaszu strefę wypoczynkową z trzema sypialniami i drugą, wygodną łazienką. Salon posiada dostęp do zewnętrznego tarasu, z którego bez trudu dostać się można do ogrodu. W ryzalicie domu przewidziano jadalnię, której okna także wychodzą na otaczającą zieleń. Domy Michał to domostwa o bardziej skomplikowanej formie, przykryte dachem wielospadowym i nawiązujące do tradycyjnej willi. Ich powierzchnia jest większa i zamieszkać w nich mogą rodziny liczniejsze lub wielopokoleniowe, ceniące sobie komfort. Także w tym przypadku salon parteru został wzbogacony o dostęp do okalającego ogrodu, przez przydomowy taras. Takie rozwiązanie docenią nie tylko amatorzy zieleni i roślin. Dwa domy Kacper sąsiadują ze sobą, tworząc ciekawy duet prostych domów pokrytych dwuspadowym dachem, w których bryłę urozmaicono ryzalitem i wysuniętym garażem. Kacper to idealny dom dla rodziny 2+2, ceniącej sobie wspólne spędzanie czasu.

Osiedle Przyjaźni zapewnia swoim mieszkańcom spokój i kontakt z naturą. Aktywne spędzanie wolnego czasu nie wyklucza tutaj relaksu i odpoczynku. Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy przybliżą detale inwestycji.

Plan osiedla
na sprzedaż
w przygotowaniu
zarezerwowany/
sprzedany
Domy na sprzedaż na tym osiedlu