slide1
Orzesze, Orzechowe - Orzechowe

Orzesze to miejscowość na Śląsku leżąca pomiędzy Żorami i Gliwicami. Bliskość autostrady czyni z niego miejsce z dogodnym dostępem do miast całej aglomeracji. Zachowując charakter niewielkiego miasta, wraz z udogodnieniami z tym związanymi, Orzesze równocześnie może pochwalić się dużą ilością zieleni i terenów rekreacyjnych.

Nasze osiedle Orzechowe, przy ulicy Podgórskiej, jest kameralne, a zdecydowano się je usytuować w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Ten atrakcyjny teren zielony zapewnia naturalne płuca okolicy oraz - dzięki licznym duktom - umożliwia niekończące się spacery. Jeśli zatem jesteś miłośnikiem ciszy, spokoju, aktywnego wypoczynku, a jednocześnie nie chcesz się izolować od pulsu życia śląskiej aglomeracji, nasze osiedle będzie dobrym wyborem.

Na osiedlu Orzechowym powstaje sześć domów parterowych Kuba w zabudowie bliźniaczej, gdzie budynki połączono zewnętrzną ścianą garażu. Plan osiedla uzupełnia dom Michał z podwójnym garażem.

Jeśli nasza oferta wzbudziła Twoje zainteresowanie, zapoznaj się z materiałami informacyjnymi i zapytaj naszych konsultantów o szczegóły.

Plan osiedla
na sprzedaż
w przygotowaniu
zarezerwowany/
sprzedany
Domy na sprzedaż na tym osiedlu