slide1
Gostyń, Motyli - Motyli

Ulica Motyla w Gostyni leży w zacisznej części miejscowości. Nazwa ulicy nie wzięła się więc z przypadku - możemy tutaj rzeczywiście zaznać kontaktu z naturą.

 

Firma Dom dla Każdego realizuje tutaj kameralne osiedle, na którym staną dwa domy Michał oraz dwa domy Arek. Osiedle przyjmie nazwę osiedla Motyli.

 

Jakie atuty czekają na przyszłych mieszkańców?

 

Po pierwsze Gostyń to niewielka miejscowość leżąca na południe od Mikołowa. Znakomicie skomunikowana z miastami aglomeracji, w której dostępna jest cała nowoczesna infrastruktura. Nie ma to wpływu na zaciszny charakter okolicy, który sprzyja spacerom czy rekreacji rowerowej. Mamy w okolicy liczne lasy i ścieżki, co dla miłośników podmiejskich klimatów wydaje się wymarzoną okazją do zamieszkania. Wspomniane skomunikowanie załatwia bliskość autostrady A1 i drogi krajowej nr 1.

 

Gostyń posiada szkołę, sklepy różnych branż, miejsca rekreacyjne i fitness, a także restauracje.

 

Do państwa dyspozycji oddane będą domy Michał, które powinny zaspokoić potrzeby bytowe większych rodzin lub wszystkich ceniących sobie przestrzeń. Domy Arek to klasyczne domy jednorodzinne z poddaszem i dachem dwuspadowym, w których wygodnie może zamieszkać czteroosobowa lub pięcioosobowa rodzina.

 

Jeśli szukasz domu w spokojnej okolicy pełnej terenów zielonych, ale przy okazji nie chcesz rezygnować z uroków miasta, zainteresuj się ofertą sprzedaży domów na osiedlu Motyli w Gostyni.

Plan osiedla
na sprzedaż
w przygotowaniu
zarezerwowany/
sprzedany
Domy na sprzedaż na tym osiedlu
Galeria
Gostyń_Motyla