slide1
Orzesze, Lawendowe - Lawendowe

W samym sercu Górnego Śląska, na południe od Gliwic i Katowic, rozciągają się liczne naturalne tereny porośnięte lasami i zapełnione zbiornikami wodnymi i rzekami. W tej okolicy przycupnęły niewielkie i spokojne miejscowości, idealne do życia na niedalekich peryferiach śląskiej aglomeracji. Jedną z takich miejscowości jest Orzesze zlokalizowane kilkanaście kilometrów na zachód od Tychów i ok. 10 kilometrów na północ od Żor.

Miasto jest niewielkie, ciche i zadbane, graniczy wygodnie z autostradą A1 i drogą krajową w stronę serca regionu, co czyni to miejsce wyjątkowo dogodnie położonym. Mamy bowiem w zasięgu ręki zarówno walory i pozytywy kontaktu z naturą, jak i szybką, dobrą komunikację ze zurbanizowanymi miejscami województwa. Osiedle zlokalizowane jest w dzielnicy Gardawice.

W tej okolicy Dom Dla Każdego od wielu lat realizuje swoje kameralne osiedla domów jednorodzinnych. Tutaj także powstaje nowe osiedle, a w nim oddane będą na sprzedaż domy Maja i Kuba. Domy Maja zostały przewidziane w zabudowie zbliźniaczonej, gdzie wspólną ścianą jest skrajna ściana przyległego garażu. Takich par mamy trzy, oczywiście każdy z budynków ma dostęp do swojej prywatnej działki. Podobnie zostały zbliźniaczone trzy pary domów Kuba. Pozostałe dwa domy Kuba ulokowano w zabudowie pojedynczej. Dom Maja to klasyczny dom parterowy z poddaszem użytkowym, przewidziany dla rodziny 2+2. Kuba natomiast to dom parterowy przykryty dachem kopertowym, również idealny dla rodziny 2+2. Oba typy domów to budynki nowoczesne, stosunkowo niedrogie i ekonomiczne w utrzymaniu.

Jeśli oferta cię zainteresowała, zadzwoń do nas i porozmawiaj z opiekunem klienta, który bardzo chętnie wyjaśni wszelkie szczegóły dotyczące inwestycji i sprzedaży.

Plan osiedla
na sprzedaż
w przygotowaniu
zarezerwowany/
sprzedany
Domy na sprzedaż na tym osiedlu
Dom Kuba Ł Orzesze, osiedle Lawendowe
main photo
zarezerwowany
Dom Kuba M Orzesze, osiedle Lawendowe
main photo
zarezerwowany
Dom Michał H Orzesze, osiedle Lawendowe
Galeria
aa mapka lawendowe