slide1
Tychy, Bursztynowe II - Bursztynowe II

Ulica Polnych Kwiatów w Tychach zlokalizowana jest we wschodniej części miasta, w bliskiej odległości autostrady A4. Okolica należy do spokojnych przedmieść, w otoczeniu których można znaleźć liczne szlaki spacerowe i tereny zielone.

 

Mamy stąd znakomitą komunikację z resztą regionu i całego kraju. To miejsce idealnie nadaje się do zamieszkania dla miłośników spokoju i ciszy, nie tęskniących za harmidrem miasta. W zasadzie jest to rodzaj enklawy, jakie można znaleźć usiane pośród zurbanizowanych terenów Górnego Śląska. Ma to swoje plusy - o ciszy i spokoju już wspomnieliśmy, o świetnej komunikacji też. Ponadto w zasięgu ręki pozostaje miejska infrastruktura, zarówno miasta macierzystego Tychy, jak i stolicy województwa - Katowic.

 

To tutaj Dom Dla Każdego realizuje kolejną inwestycję niewielkiego osiedla domów jednorodzinnych z własną gotową do indywidualnego zagospodarowania działką. W planach znajduje się aktualnie  9 domów: cztery domy Mają w zabudowie bliźniaczej, dwa domy Arek w zabudowie bliźniaczej, dwa wolnostojące domy Michał oraz jeden dom Ola. Uzupełnią one teren osiedla z dwunastoma już wybudowanymi domami. Oferowane domy to klasyczne budynki parterowe z poddaszem użytkowym, przeznaczone dla rodziny 2+2 lub 2+3, wykonane w nowoczesnej i energooszczędnej technologii. Bardziej okazałą propozycją jest dom Michał, dedykowany inwestorom z większymi wymaganiami bytowymi.

 

Jakość i komfort oferowanych domów zapewnia 40-letnie doświadczenie firmy Dom Dla Każdego, która z ochotą dzieli się informacjami na temat technologii wykonania i zaprasza wszystkich zainteresowanych do wizytacji osiedla, celem zapoznania się ze standardami panującymi w firmie. Nasi opiekunowie klienta są do dyspozycji i odpowiedzą na wszelkie pytania.

Domy na sprzedaż na tym osiedlu
Dom Michał T Tychy, osiedle Bursztynowe II
Dom Ola U Tychy, osiedle Bursztynowe II
Plan osiedla
plan-bursztynowe-ii
na sprzedaż
zarezerwowany/
w przygotowaniu
sprzedany

CookieConsent v3 + IframeManager