slide1
Gostyń, Dębowe - Dębowe

Gostyń to niewielka miejscowość leżąca pomiędzy Żorami i Mikołowem. W bliskiej odległości od głównej śląskiej aglomeracji, możemy rozkoszować się spokojem i naturą. Oba miejsca łączy zarówno leżąca w pobliżu autostrada A1 jak i droga krajowa nr 1.

 

Ulica Dębowa w Gostyni niemal dotyka okolicznych lasów, ciesząc oko i płuca żyjących tutaj mieszkańców. Na tej właśnie ulicy budowane jest osiedle Dębowe, a na nim dwa domy Ola oraz dwa domy Arek.

 

To klasyczne domy parterowe z poddaszem użytkowym, przykryte dachem dwuspadowym i przeznaczone dla rodziny 2+2 lub 2+3. Dla przyszłych mieszkańców oddane będą także działki otaczające budynek, które można zagospodarować zgodnie z upodobaniami. Zważywszy na urokliwą okolicę, nie powinno być z tym najmniejszego kłopotu.

 

Dla wszystkich pragnących uciec od gwaru wielkomiejskiego oferta zamieszkania w Gostyni wydaje się atrakcyjna - będą oni bowiem mieli do dyspozycji okalającą naturę, ciszę i spokój przedmieścia, a z drugiej strony nie muszą porzucać spraw zawodowych w miastach aglomeracji.

 

Gostyń, pomimo swojej niewielkich rozmiarów, ma dobrą infrastrukturę. Znajdziemy tutaj instytucje edukacyjne i kulturalne, sklepy, restauracje i punkty rekreacyjne. Wszystko to w adekwatnych do miejsca proporcjach, bez krzykliwej nachalności.

 

Jeśli zainteresowałeś się tą ofertą - zachęcamy do kontaktu!

Domy na sprzedaż na tym osiedlu
Plan osiedla
na sprzedaż
zarezerwowany/
w przygotowaniu
sprzedany